Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: - None -
he: - ללא -

en: Email
he: דוא"ל

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: External
he: חיצוני

en: Checkout
he: לרכישה

en: City
he: עיר

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Zip
he: זיפ

en: About
he: אודות

en: Webform submissions
he: הגשות של טופסי Webform
