Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: External
ar: خارجي

en: Checkout
ar: الأداء

en: About
ar: حول

en: Elements
ar: العناصر
