Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: - None -
az: - heç nə -

en: State
az: Dövlət

en: External
az: Xarici

en: Live
az: Canlı

en: About
az: Haqqında
