Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: About
bo: གསལ་བཤད
