Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: - None -
cs: - Nic -

en: Email
cs: E-mail

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: External
cs: Externí

en: Checkout
cs: Objednat

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Production
cs: Výroba

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: About
cs: Popis

en: API Login ID
cs: Přihlašovací ID k API

en: Transaction Key
cs: Transakční klíč

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře
