Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: - None -
et: - Puudub -

en: Email
et: E-kiri

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: External
et: Väline

en: Checkout
et: Kassa

en: City
et: Linn

en: Webform
et: Veebivorm

en: Zip
et: Postikood

en: Sandbox
et: Liivakast

en: About
et: Programmist

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Elements
et: Elemendid
