Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: External
gl: Externo

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información

en: Transaction Key
gl: Clave da Trasacción

en: Webform submissions
gl: Envíos dos formularios

en: Tokens related to webform submission.
gl: Tokens relacionados co envío dos formularios.
