Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: - None -
id: - Tiada -

en: Address
id: Alamat

en: State
id: Status

en: External
id: Eksternal

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: About
id: Tentang
