Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Address
nn: Adresse

en: City
nn: By

en: Production
nn: Produksjon
