Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: External
oc: Extèrne

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: About
oc: A prepaus
