Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: - None -
pl: - Brak -

en: State
pl: Stan

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Live
pl: Na żywo

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie

en: Webform submissions
pl: Nadesłane formularze

en: Elements
pl: Elementy
