Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Address
pt: Endereço

en: State
pt: Estado

en: External
pt: Externo

en: Checkout
pt: Fechar pedido

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Production
pt: Produção

en: About
pt: Sobre

en: Transaction Key
pt: Chave de Transações

en: Webform submissions
pt: Submissões do webform

en: Elements
pt: Elementos

en: Payment Transaction
pt: Transação de Pagamento
