Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Address
pt: Morada

en: State
pt: Estado

en: External
pt: Externo

en: Checkout
pt: Confirmar

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: City
pt: Município/Concelho

en: Production
pt: Produção

en: Webform
pt: Formulário

en: About
pt: Sobre

en: Transaction Key
pt: Chave de transacção

en: Webform submissions
pt: Submissões Webform

en: Elements
pt: Elementos

en: Payment Transaction
pt: Operação de pagamento

en: Tokens related to webform submission.
pt: Tokens relacionados com submissão de webrform.
