Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Email
ro: email

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: External
ro: Extern

en: Checkout
ro: Casă

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Production
ro: Producţie

en: About
ro: Despre

en: Elements
ro: Elemente
