Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Email
sk: E-mail

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Production
sk: Produkcia

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o

en: Transaction Key
sk: Kľúč transakcie

en: Payment Transaction
sk: Platobná transakcia
