Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: State
sr: Статус

en: Checkout
sr: Заврши куповину
