Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Email
sv: E-post

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: External
sv: Extern

en: Checkout
sv: Kassan

en: City
sv: Stad

en: Production
sv: Produktion

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Zip
sv: Postnummer

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: About
sv: Om

en: API Login ID
sv: API för inloggnings-ID

en: Transaction Key
sv: Transaktionsnyckel
