Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Email
ur: ای میل
