Webform Booking (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Mon
te: సోమ

en: Tue
te: మంగళ

en: Wed
te: బుధ

en: Thu
te: గురు

en: Fri
te: శుక్ర

en: Sat
te: శని

en: Sun
te: ఆది

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: End Time
te: ముగింపు సమయం
