Webform Booking (1.0.8) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned
