Webform Booking (1.0.9) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Mon
sk: Po

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: St

en: Thu
sk: Št

en: Fri
sk: Pi

en: Sat
sk: So

en: Sun
sk: Ne

en: Webform
sk: Webformulár

en: Booking
sk: Rezervácia
