Webform Booking (1.1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Price
ar: السعر

en: Mon
ar: اثنين

en: Tue
ar: ثلاثاء

en: Wed
ar: أربعاء

en: Thu
ar: خميس

en: Fri
ar: جمعة

en: Sat
ar: سبت

en: Sun
ar: أحد

en: About
ar: حول
