Webform Booking (1.1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Mon
bo: ཟླ

en: Tue
bo: མིག

en: Wed
bo: ལྷག

en: Thu
bo: ཕུར

en: Fri
bo: སངས

en: Sat
bo: སྤེན

en: Sun
bo: ཉི

en: About
bo: གསལ་བཤད
