Webform Booking (1.1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Currency
fa: واحد پول

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Price
fa: قیمت

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Mon
fa: د.

en: Tue
fa: س.

en: Wed
fa: چ.

en: Thu
fa: پ.

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: ش.

en: Sun
fa: ی.

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره
