Webform Booking (1.1.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Mon
ps: دوشنبه

en: Tue
ps: سه شنبه

en: Wed
ps: چهارشنبه

en: Thu
ps: پنجشنبه

en: Fri
ps: جمعه

en: Sat
ps: شنبه

en: Sun
ps: یکشنبه

en: About
ps: په اړه
