Webform Booking (1.1.10) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Price
af: Prys

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Thu
af: Do

en: Fri
af: Vr

en: Sat
af: Sa

en: Sun
af: So

en: Nauru
af: Nauruaans

en: Fiji
af: Fijiaans
