Webform Booking (1.1.10) - en to jv translation catalogue (64 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Egypt
jv: Mesir

en: Israel
jv: Israél

en: New Zealand
jv: Selandia Baru

en: Brazil
jv: Brasil

en: Japan
jv: Jepang

en: Poland
jv: Polandia

en: Portugal
jv: Portugis

en: Singapore
jv: Singapura

en: Mon
jv: Sen

en: Tue
jv: Sel

en: Wed
jv: Reb

en: Thu
jv: Kem

en: Fri
jv: Jem

en: Sat
jv: Set

en: Sun
jv: Mgg

en: Germany
jv: Jerman

en: Brunei
jv: Brunei Darussalam

en: Cambodia
jv: Kamboja

en: Cameroon
jv: Kamerun

en: Canada
jv: Kanada

en: Czech Republic
jv: Republik Ceko

en: Dominica
jv: Dominika

en: Dominican Republic
jv: Republik Dominika

en: Ecuador
jv: Ekuador

en: France
jv: Perancis

en: Greece
jv: Yunani

en: Guatemala
jv: Guatémala

en: Hungary
jv: Hungaria

en: Iceland
jv: Islandia

en: Ireland
jv: Irlandia

en: Italy
jv: Italia

en: Kenya
jv: Kénya

en: Luxembourg
jv: Luksemburg

en: Madagascar
jv: Madagaskar

en: Maldives
jv: Maladewa

en: Mexico
jv: Méksiko

en: Monaco
jv: Monako

en: Mozambique
jv: Mozambik

en: Netherlands
jv: Belanda

en: New Caledonia
jv: Kaledonia Baru

en: Nicaragua
jv: Nikaragua

en: Norway
jv: Norwegia

en: Papua New Guinea
jv: Papua Nugini

en: Philippines
jv: Filipina

en: Slovakia
jv: Slowakia

en: South Africa
jv: Afrika Selatan

en: Spain
jv: Spanyol

en: Sweden
jv: Swedia

en: Switzerland
jv: Swiss

en: Turkmenistan
jv: Turkménistan

en: Ukraine
jv: Ukraina

en: United Arab Emirates
jv: Uni Emirat Arab

en: United Kingdom
jv: Inggris

en: United States
jv: Amerika Serikat

en: Venezuela
jv: Vénézuéla

en: Yemen
jv: Yaman

en: Zimbabwe
jv: Zimbabwé

en: South Korea
jv: Korea Selatan

en: Croatia
jv: Kroasia

en: Macedonia
jv: Makédonia

en: About
jv: Ngenani

en: Montenegro
jv: Monténégro
