Webform Booking (1.1.10) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Israel
my: အစ္စရေး

en: New Zealand
my: နယူးဇီလန်

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Paraguay
my: ပါရာဂွေး

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Singapore
my: စင်္ကာပူ

en: Mon
my: တနင်္လာနေ့

en: Tue
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wed
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thu
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Fri
my: သောကြာနေ့

en: Sat
my: စနေနေ့

en: Sun
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Marshall Islands
my: မာရှယ်ကျွန်းများ

en: Fiji
my: ဖီဂျီ

en: About
my: အကြောင်း
