Webform Booking (1.1.3) - en to ka translation catalogue (189 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Egypt
ka: ეგვიპტე

en: Namibia
ka: ნამიბია

en: Israel
ka: ისრაელი

en: New Zealand
ka: ახალი ზელანდია

en: Tonga
ka: ტონგა

en: Brazil
ka: ბრაზილია

en: Chile
ka: ჩილე

en: Jamaica
ka: იამაიკა

en: Japan
ka: იაპონია

en: Poland
ka: პოლონეთი

en: Portugal
ka: პორტუგალია

en: Singapore
ka: სინგაპური

en: Mon
ka: ორშ

en: Tue
ka: სამშ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Thu
ka: ხუთ

en: Fri
ka: პარ

en: Sat
ka: შაბ

en: Sun
ka: კვი

en: Germany
ka: გერმანია

en: Albania
ka: ალბანეთი

en: Algeria
ka: ალჟირი

en: Andorra
ka: ანდორა

en: Angola
ka: ანგოლა

en: Anguilla
ka: ანგილია

en: Argentina
ka: არგენტინა

en: Armenia
ka: სომხეთი

en: Aruba
ka: არუბა

en: Australia
ka: ავსტრალია

en: Austria
ka: ავსტრია

en: Azerbaijan
ka: აზერბაიჯანი

en: Bahamas
ka: ბაჰამის თანამეგობრობა

en: Bahrain
ka: ბაჰრეინი

en: Barbados
ka: ბარბადოსი

en: Belarus
ka: ბელარუსი

en: Belgium
ka: ბელგია

en: Belize
ka: ბელიზი

en: Benin
ka: ბენინი

en: Bermuda
ka: ბერმუდი

en: Bhutan
ka: ბჰუტანი

en: Bolivia
ka: ბოლივია

en: Botswana
ka: ბოტსვანა

en: Brunei
ka: ბრუნეი

en: Bulgaria
ka: ბულგარეთი

en: Burkina Faso
ka: ბურკინა-ფასო

en: Burundi
ka: ბურუნდი

en: Cambodia
ka: კამბოჯა

en: Cameroon
ka: კამერუნი

en: Canada
ka: კანადა

en: Cape Verde
ka: კაბო-ვერდე

en: Cayman Islands
ka: კაიმანის კუნძულები

en: Chad
ka: ჩადი

en: China
ka: ჩინეთი

en: Colombia
ka: კოლუმბია

en: Comoros
ka: კომორის კუნძულები

en: Cook Islands
ka: კუკის კუნძულები

en: Costa Rica
ka: კოსტა-რიკა

en: Cyprus
ka: კვიპროსი

en: Czech Republic
ka: ჩეხეთის რესპუბლიკა

en: Denmark
ka: დანია

en: Djibouti
ka: ჯიბუტი

en: Dominica
ka: დომინიკა

en: Dominican Republic
ka: დომინიკელთა რესპუბლიკა

en: Ecuador
ka: ეკვადორი

en: El Salvador
ka: სალვადორი

en: Eritrea
ka: ერიტრეა

en: Estonia
ka: ესტონეთი

en: Ethiopia
ka: ეთიოპია

en: Faroe Islands
ka: ფარერის კუნძულები

en: Finland
ka: ფინეთი

en: France
ka: საფრანგეთი

en: French Guiana
ka: საფრანგეთის გვიანა

en: French Polynesia
ka: საფრანგეთის პოლინეზია

en: Gabon
ka: გაბონი

en: Gambia
ka: გამბია

en: Georgia
ka: საქართველო

en: Gibraltar
ka: გიბრალტარი

en: Greece
ka: საბერძნეთი

en: Greenland
ka: გრენლანდია

en: Grenada
ka: გრენადა

en: Guadeloupe
ka: გვადელუპა

en: Guatemala
ka: გვატემალა

en: Guinea
ka: გვინეა

en: Guinea-Bissau
ka: გვინეა-ბისაუ

en: Guyana
ka: გაიანა

en: Honduras
ka: ჰონდურასი

en: Hungary
ka: უნგრეთი

en: Iceland
ka: ისლანდია

en: India
ka: ინდოეთი

en: Indonesia
ka: ინდონეზია

en: Ireland
ka: ირლანდია

en: Italy
ka: იტალია

en: Jordan
ka: იორდანია

en: Kazakhstan
ka: ყაზახეთი

en: Kenya
ka: კენია

en: Kiribati
ka: კირიბატი

en: Kuwait
ka: ქუვეითი

en: Kyrgyzstan
ka: ყირგიზეთი

en: Laos
ka: ლაოსი

en: Latvia
ka: ლატვია

en: Lesotho
ka: ლესოთო

en: Liechtenstein
ka: ლიხტენშტაინი

en: Lithuania
ka: ლიტვა

en: Luxembourg
ka: ლუქსემბურგი

en: Madagascar
ka: მადაგასკარი

en: Malawi
ka: მალავი

en: Malaysia
ka: მალაიზია

en: Maldives
ka: მალდივები

en: Mali
ka: მალი

en: Malta
ka: მალტა

en: Marshall Islands
ka: მარშალის კუნძულები

en: Martinique
ka: მარტინიკა

en: Mauritania
ka: მავრიტანია

en: Mauritius
ka: მავრიკი

en: Mayotte
ka: მაიოტა

en: Mexico
ka: მექსიკა

en: Micronesia
ka: მიკრონეზია

en: Moldova
ka: მოლდოვა

en: Monaco
ka: მონაკო

en: Mongolia
ka: მონღოლეთი

en: Montserrat
ka: მონსერატი

en: Morocco
ka: მაროკო

en: Mozambique
ka: მოზამბიკი

en: Nauru
ka: ნაურუ

en: Nepal
ka: ნეპალი

en: Netherlands
ka: ნიდერლანდი

en: New Caledonia
ka: ახალი კალედონია

en: Nicaragua
ka: ნიკარაგუა

en: Niger
ka: ნიგერი

en: Nigeria
ka: ნიგერია

en: Niue
ka: ნიუე

en: Norfolk Island
ka: ნორფოლკის კუნძული

en: Norway
ka: ნორვეგია

en: Oman
ka: ომანი

en: Palau
ka: პალაუ

en: Panama
ka: პანამა

en: Papua New Guinea
ka: პაპუა-ახალი გვინეა

en: Peru
ka: პერუ

en: Philippines
ka: ფილიპინები

en: Pitcairn Islands
ka: პიტკერნის კუნძულები

en: Qatar
ka: კატარი

en: Romania
ka: რუმინეთი

en: Russia
ka: რუსეთი

en: Rwanda
ka: რუანდა

en: Samoa
ka: სამოა

en: San Marino
ka: სან-მარინო

en: Saudi Arabia
ka: საუდის არაბეთი

en: Senegal
ka: სენეგალი

en: Seychelles
ka: სეიშელის კუნძულები

en: Sierra Leone
ka: სიერა-ლეონე

en: Slovakia
ka: სლოვაკეთი

en: Slovenia
ka: სლოვენია

en: Solomon Islands
ka: სოლომონის კუნძულები

en: Somalia
ka: სომალი

en: South Africa
ka: სამხრეთი აფრიკა

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: Sri Lanka
ka: შრი-ლანკა

en: Suriname
ka: სურინამი

en: Swaziland
ka: სვაზილენდი

en: Sweden
ka: შვედეთი

en: Switzerland
ka: შვეიცარია

en: Taiwan
ka: ტაივანი

en: Tajikistan
ka: ტაჯიკეთი

en: Tanzania
ka: ტანზანია

en: Thailand
ka: ტაილანდი

en: Togo
ka: ტოგო

en: Tunisia
ka: ტუნისი

en: Turkmenistan
ka: თურქმენეთი

en: Tuvalu
ka: ტუვალუ

en: Uganda
ka: უგანდა

en: Ukraine
ka: უკრაინა

en: United Arab Emirates
ka: არაბთა გაერთიანებული საამიროები

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: Uruguay
ka: ურუგვაი

en: Vanuatu
ka: ვანუატუ

en: Venezuela
ka: ვენესუელა

en: Yemen
ka: იემენი

en: Zambia
ka: ზამბია

en: Zimbabwe
ka: ზიმბაბვე

en: Fiji
ka: ფიჯი

en: Falkland Islands
ka: ფოლკლენდის კუნძულები

en: South Korea
ka: სამხრეთი კორეა

en: British Virgin Islands
ka: ბრიტანეთის ვირჯინის კუნძულები

en: Vietnam
ka: ვიეტნამი

en: Croatia
ka: ხორვატია

en: Macedonia
ka: მაკედონია
