Webform Booking (1.1.4) - en to et translation catalogue (129 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Currency
et: Valuuta

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Price
et: Hind

en: Egypt
et: Egiptus

en: Namibia
et: Namiibia

en: Israel
et: Iisrael

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Chile
et: Tšiili

en: Japan
et: Jaapan

en: Poland
et: Poola

en: Singapore
et: Singapur

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: Germany
et: Saksamaa

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: Argentina
et: Argentiina

en: Armenia
et: Armeenia

en: Australia
et: Austraalia

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Cape Verde
et: Roheneemesaared

en: Cayman Islands
et: Kaimani saared

en: Chad
et: Tšaad

en: China
et: Hiina

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Comoros
et: Komoori saared

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Prantsusmaa

en: French Guiana
et: Prantsuse Gujana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: Georgia
et: Gruusia

en: Greece
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Hungary
et: Ungari

en: Iceland
et: Island

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Jordan
et: Jordaania

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: Latvia
et: Läti

en: Lithuania
et: Leedu

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Morocco
et: Maroko

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Netherlands
et: Holland

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Norfolk Island
et: Norfolki saar

en: Norway
et: Norra

en: Oman
et: Omaan

en: Palau
et: Belau

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Pitcairn Islands
et: Pitcairni saared

en: Qatar
et: Katar

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russia
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Solomon Islands
et: Saalomonisaared

en: Somalia
et: Somaalia

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: Spain
et: Hispaania

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Thailand
et: Tai

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Ukraine
et: Ukraina

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Vatican City
et: Vatikan

en: Yemen
et: Jeemen

en: Fiji
et: Fidži

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: South Korea
et: Lõuna-Korea

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: Webform
et: Veebivorm

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: About
et: Programmist

en: Congo - Kinshasa
et: Kongo - Kinshasa

en: Congo - Brazzaville
et: Kongo - Brazzaville

en: Côte d’Ivoire
et: Elevandiluurannik

en: Hong Kong SAR China
et: Hiina Rahvavabariigi Hongkongi erihalduspiirkond
