Webform Booking (1.1.4) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Israel
mn: Израйл

en: New Zealand
mn: Шинэ Зеланд

en: Tonga
mn: Тонга

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: Thu
mn: Пүрэв

en: Fri
mn: Баасан

en: Sat
mn: Бямба

en: Sun
mn: Ням

en: France
mn: Франц улс

en: Latvia
mn: Латви

en: Mongolia
mn: Монгол улс

en: Nauru
mn: Науру

en: Fiji
mn: Фижи
