Webform Booking (1.1.4) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Currency
mr: चलन

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Price
mr: किंमत

en: Namibia
mr: नामिबिया

en: Israel
mr: इस्राईल

en: New Zealand
mr: न्यूज़ीलॅंड

en: Tonga
mr: टोंगा

en: Brazil
mr: ब्राझील

en: Chile
mr: चिली

en: Japan
mr: जपान

en: Thu
mr: गुरुवार

en: Fiji
mr: फिजी
