Webform Booking (1.1.4) - en to sv translation catalogue (122 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Currency
sv: Valuta

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Price
sv: Pris

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Egypt
sv: Egypten

en: New Zealand
sv: Nya Zeeland

en: Brazil
sv: Brasilien

en: Poland
sv: Polen

en: Mon
sv: mån

en: Tue
sv: tis

en: Wed
sv: ons

en: Thu
sv: tors

en: Fri
sv: fre

en: Sat
sv: lör

en: Sun
sv: sön

en: Germany
sv: Tyskland

en: Albania
sv: Albanien

en: Algeria
sv: Algeriet

en: Armenia
sv: Armenien

en: Australia
sv: Australien

en: Austria
sv: Österrike

en: Azerbaijan
sv: Azerbajdzjan

en: Belarus
sv: Vitryssland

en: Belgium
sv: Belgien

en: Bulgaria
sv: Bulgarien

en: Cambodia
sv: Kambodja

en: Cameroon
sv: Kamerun

en: Canada
sv: Kanada

en: Cape Verde
sv: Kap Verde

en: Cayman Islands
sv: Caymanöarna

en: Chad
sv: Tchad

en: China
sv: Kina

en: Comoros
sv: Komorerna

en: Cook Islands
sv: Cooköarna

en: Cyprus
sv: Cypern

en: Czech Republic
sv: Tjeckien

en: Denmark
sv: Danmark

en: Dominican Republic
sv: Dominikanska republiken

en: Estonia
sv: Estland

en: Ethiopia
sv: Etiopien

en: Faroe Islands
sv: Färöarna

en: France
sv: Frankrike

en: French Guiana
sv: Franska Guyana

en: French Polynesia
sv: Franska Polynesien

en: Georgia
sv: Georgien

en: Greece
sv: Grekland

en: Greenland
sv: Grönland

en: Hungary
sv: Ungern

en: Iceland
sv: Island

en: India
sv: Indien

en: Indonesia
sv: Indonesien

en: Ireland
sv: Irland

en: Italy
sv: Italien

en: Jordan
sv: Jordanien

en: Kazakhstan
sv: Kazakstan

en: Kyrgyzstan
sv: Kirgizistan

en: Latvia
sv: Lettland

en: Lithuania
sv: Litauen

en: Luxembourg
sv: Luxemburg

en: Madagascar
sv: Madagaskar

en: Maldives
sv: Maldiverna

en: Marshall Islands
sv: Marshallöarna

en: Mauritania
sv: Mauretanien

en: Mexico
sv: Mexiko

en: Micronesia
sv: Mikronesien

en: Moldova
sv: Moldavien

en: Mongolia
sv: Mongoliet

en: Morocco
sv: Marocko

en: Mozambique
sv: Moçambique

en: Netherlands
sv: Nederländerna

en: New Caledonia
sv: Nya Kaledonien

en: Norfolk Island
sv: Norfolkön

en: Norway
sv: Norge

en: Papua New Guinea
sv: Papua Nya Guinea

en: Philippines
sv: Filippinerna

en: Pitcairn Islands
sv: Pitcairnöarna

en: Romania
sv: Rumänien

en: Russia
sv: Ryssland

en: Saudi Arabia
sv: Saudiarabien

en: Seychelles
sv: Seychellerna

en: Slovakia
sv: Slovakien

en: Slovenia
sv: Slovenien

en: Solomon Islands
sv: Salomonöarna

en: South Africa
sv: Sydafrika

en: Spain
sv: Spanien

en: St. Helena
sv: Sankt Helena

en: St. Lucia
sv: Saint Lucia

en: Suriname
sv: Surinam

en: Sweden
sv: Sverige

en: Switzerland
sv: Schweiz

en: Tajikistan
sv: Tadzjikistan

en: Tunisia
sv: Tunisien

en: Ukraine
sv: Ukraina

en: United Arab Emirates
sv: Förenade Arabemiraten

en: United Kingdom
sv: Storbritannien

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Vatican City
sv: Vatikanstaten

en: Yemen
sv: Jemen

en: Falkland Islands
sv: Falklandsöarna

en: South Korea
sv: Sydkorea

en: British Virgin Islands
sv: Brittiska Jungfruöarna

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Croatia
sv: Kroatien

en: Macedonia
sv: Makedonien

en: About
sv: Om

en: Serbia
sv: Serbien

en: Congo - Kinshasa
sv: Kongo - Kinshasa

en: Congo - Brazzaville
sv: Kongo - Brazzaville

en: Côte d’Ivoire
sv: Elfenbenskusten

en: Hong Kong SAR China
sv: Hongkong, särskild administrativ region i Kina

en: Antigua & Barbuda
sv: Antigua och Barbuda

en: Bosnia & Herzegovina
sv: Bosnien och Hercegovina

en: St. Kitts & Nevis
sv: Saint Christopher och Nevis

en: St. Pierre & Miquelon
sv: Saint-Pierre och Miquelon

en: Svalbard & Jan Mayen
sv: Svalbard och Jan Mayen

en: São Tomé & Príncipe
sv: Sao Tomé och Principe

en: Turks & Caicos Islands
sv: Turks- och Caicosöarna

en: Trinidad & Tobago
sv: Trinidad och Tobago

en: St. Vincent & Grenadines
sv: Saint Vincent och Grenadinerna

en: Wallis & Futuna
sv: Wallis- och Futunaöarna
