Webform Booking (1.1.5) - en to az translation catalogue (162 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Egypt
az: Misir

en: Namibia
az: Namibiya

en: Israel
az: İsrail

en: New Zealand
az: Yeni Zelandiya

en: Tonga
az: Tonqa

en: Brazil
az: Braziliya

en: Chile
az: Çili

en: Paraguay
az: Paraqvay

en: Jamaica
az: Yamayka

en: Japan
az: Yaponiya

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Singapore
az: Sinqapur

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Thu
az: Cümə axşamı

en: Fri
az: Cümə

en: Sat
az: Şənbə

en: Sun
az: Bazar

en: Germany
az: Almaniya

en: Albania
az: Albaniya

en: Algeria
az: Əlcəzair

en: Angola
az: Anqola

en: Armenia
az: Ermənistan

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Bahamas
az: Baham adaları

en: Bahrain
az: Bəhreyn

en: Belarus
az: Belarusiya

en: Belgium
az: Belçika

en: Belize
az: Beliz

en: Bermuda
az: Bermud adaları

en: Bhutan
az: Butan

en: Bolivia
az: Boliviya

en: Botswana
az: Botsvana

en: Brunei
az: Bruney

en: Bulgaria
az: Bolqarıstan

en: Cambodia
az: Kamboca

en: Cameroon
az: Kamerun

en: Canada
az: Kanada

en: Cayman Islands
az: Kayman adaları

en: Chad
az: Çad

en: China
az: Çin

en: Colombia
az: Kolumbiya

en: Comoros
az: Komor adaları

en: Cook Islands
az: Kuk adaları

en: Costa Rica
az: Kosta Rika

en: Cyprus
az: Kipr

en: Denmark
az: Danimarka

en: Djibouti
az: Cibuti

en: Dominica
az: Dominika

en: Dominican Republic
az: Dominik respublikası

en: Ecuador
az: Ekvador

en: Eritrea
az: Eritreya

en: Estonia
az: Estoniya

en: Ethiopia
az: Efiopiya

en: Faroe Islands
az: Farer adaları

en: Finland
az: Finlandiya

en: France
az: Fransa

en: French Guiana
az: Fransız Qvianası

en: French Polynesia
az: Fransız Polineziyası

en: Gabon
az: Qabon

en: Gambia
az: Qambiya

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Gibraltar
az: Cəbəllütariq

en: Greece
az: Yunanıstan

en: Greenland
az: Qrenlandiya

en: Grenada
az: Qrenada

en: Guadeloupe
az: Qvadelupa

en: Guatemala
az: Qvatemala

en: Guinea
az: Qvineya

en: Guinea-Bissau
az: Qvineya-Bisau

en: Guyana
az: Qayana

en: Hungary
az: Macarıstan

en: Iceland
az: İslandiya

en: India
az: Hindistan

en: Indonesia
az: İndoneziya

en: Ireland
az: İrlandiya

en: Italy
az: İtaliya

en: Jordan
az: İordaniya

en: Kazakhstan
az: Qazaxıstan

en: Kenya
az: Keniya

en: Kuwait
az: Küveyt

en: Kyrgyzstan
az: Qırğızıstan

en: Latvia
az: Latviya

en: Lesotho
az: Lesoto

en: Liechtenstein
az: Lixtenşteyn

en: Lithuania
az: Litva

en: Luxembourg
az: Lüksemburq

en: Madagascar
az: Madaqaskar

en: Malawi
az: Malavi

en: Malaysia
az: Malayziya

en: Maldives
az: Maldiv adaları

en: Marshall Islands
az: Marşal adaları

en: Martinique
az: Martinika

en: Mauritania
az: Mavritaniya

en: Mauritius
az: Mavrikiy

en: Mexico
az: Meksika

en: Micronesia
az: Mikroneziya

en: Monaco
az: Monako

en: Mongolia
az: Monqolustan

en: Morocco
az: Mərakeş

en: Mozambique
az: Mozambik

en: Netherlands
az: Hollandiya

en: New Caledonia
az: Yeni Kaledoniya

en: Nicaragua
az: Nikaraqua

en: Nigeria
az: Nigeriya

en: Norfolk Island
az: Norfolk adası

en: Norway
az: Norveç

en: Papua New Guinea
az: Papua Yeni Qvineya

en: Philippines
az: Filippin

en: Pitcairn Islands
az: Pitkern adaları

en: Qatar
az: Qətər

en: Romania
az: Rumıniya

en: Russia
az: Rusiya

en: Rwanda
az: Ruanda

en: Saudi Arabia
az: Səudiyyə Ərəbistanə

en: Senegal
az: Seneqal

en: Seychelles
az: Seyşel adaları

en: Slovakia
az: Slovakiya

en: Slovenia
az: Sloveniya

en: Solomon Islands
az: Solomon adaları

en: Somalia
az: Somali

en: South Africa
az: Cənubi Afrika

en: Spain
az: İspaniya

en: Sri Lanka
az: Şri Lanka

en: St. Helena
az: Müqəddəs Yelena

en: St. Lucia
az: Müqəddəs Lusiya

en: Suriname
az: Surinam

en: Sweden
az: İsveç

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: Taiwan
az: Tayvan

en: Tajikistan
az: Tacikistan

en: Tanzania
az: Tanzaniya

en: Thailand
az: Tayland

en: Togo
az: Getmək

en: Tunisia
az: Tunis

en: Turkmenistan
az: Türkmənistan

en: Uganda
az: Uqanda

en: Ukraine
az: Ukrayna

en: United Arab Emirates
az: Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Uruguay
az: Uruqvay

en: Vatican City
az: Vatikan şəhəri

en: Venezuela
az: Venesuela

en: Yemen
az: Yəmən

en: Zambia
az: Zambiya

en: Zimbabwe
az: Zimbabve

en: Fiji
az: Fici

en: Falkland Islands
az: Folklend adaları

en: South Korea
az: Cənubi Koreya

en: British Virgin Islands
az: Britaniya Virgin Adaları

en: Vietnam
az: Vyetnam

en: Croatia
az: Xorvatiya

en: About
az: Haqqında

en: Montenegro
az: Monteneqro

en: Serbia
az: Serbiya
