Webform Booking (1.1.5) - en to es translation catalogue (133 entries)

en: Title
es: Título

en: Currency
es: Moneda

en: Advanced options
es: Opciones avanzadas

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: Price
es: Precio

en: End Date
es: Fecha Final

en: Egypt
es: Egipto

en: New Zealand
es: Nueva Zelanda

en: Brazil
es: Brasil

en: Japan
es: Japón

en: Poland
es: Polonia

en: Singapore
es: Singapur

en: Mon
es: Lun

en: Tue
es: Mar

en: Wed
es: Mié

en: Thu
es: Jue

en: Fri
es: Vie

en: Sat
es: Sáb

en: Sun
es: Dom

en: Germany
es: Alemania

en: Algeria
es: Argelia

en: Anguilla
es: Anguila

en: Azerbaijan
es: Azerbaiyán

en: Bahrain
es: Bahrein

en: Belarus
es: Bielorrusia

en: Belgium
es: Bélgica

en: Belize
es: Belice

en: Bermuda
es: Bermudas

en: Bhutan
es: Bután

en: Botswana
es: Botsuana

en: Cambodia
es: Camboya

en: Cameroon
es: Camerún

en: Canada
es: Canadá

en: Cape Verde
es: Cabo Verde

en: Cayman Islands
es: Islas Caimán

en: Comoros
es: Comoras

en: Cook Islands
es: Islas Cook

en: Cyprus
es: Chipre

en: Czech Republic
es: República Checa

en: Denmark
es: Dinamarca

en: Djibouti
es: Yibuti

en: Dominican Republic
es: República Dominicana

en: Ethiopia
es: Etiopía

en: Faroe Islands
es: Islas Feroe

en: Finland
es: Finlandia

en: France
es: Francia

en: French Guiana
es: Guayana Francesa

en: French Polynesia
es: Polinesia Francesa

en: Gabon
es: Gabón

en: Greece
es: Grecia

en: Greenland
es: Groenlandia

en: Grenada
es: Granada

en: Guadeloupe
es: Guadalupe

en: Guyana
es: Guayana

en: Hungary
es: Hungría

en: Iceland
es: Islandia

en: Ireland
es: Irlanda

en: Italy
es: Italia

en: Jordan
es: Jordania

en: Kazakhstan
es: Kazajistán

en: Kenya
es: Kenia

en: Kyrgyzstan
es: Kirguistán

en: Latvia
es: Letonia

en: Lithuania
es: Lituania

en: Luxembourg
es: Luxemburgo

en: Malawi
es: Malaui

en: Malaysia
es: Malasia

en: Maldives
es: Maldivas

en: Marshall Islands
es: Islas Marshall

en: Martinique
es: Martinica

en: Mauritius
es: Mauricio

en: Mexico
es: México

en: Moldova
es: Moldavia

en: Monaco
es: Mónaco

en: Morocco
es: Marruecos

en: Netherlands
es: Países Bajos

en: New Caledonia
es: Nueva Caledonia

en: Niger
es: Níger

en: Norfolk Island
es: Isla de Norfolk

en: Norway
es: Noruega

en: Oman
es: Omán

en: Palau
es: Palaos

en: Panama
es: Panamá

en: Papua New Guinea
es: Papúa Nueva Guinea

en: Peru
es: Perú

en: Philippines
es: Filipinas

en: Pitcairn Islands
es: Islas Pitcairn

en: Qatar
es: Catar

en: Romania
es: Rumanía

en: Russia
es: Rusia

en: Rwanda
es: Ruanda

en: Saudi Arabia
es: Arabia Saudí

en: Sierra Leone
es: Sierra Leona

en: Slovakia
es: Eslovaquia

en: Slovenia
es: Eslovenia

en: Solomon Islands
es: Islas Salomón

en: South Africa
es: Sudáfrica

en: Spain
es: España

en: St. Helena
es: Santa Helena

en: St. Lucia
es: Santa Lucía

en: Suriname
es: Surinam

en: Swaziland
es: Suazilandia

en: Sweden
es: Suecia

en: Switzerland
es: Suiza

en: Taiwan
es: Taiwán

en: Tajikistan
es: Tayikistán

en: Thailand
es: Tailandia

en: Tunisia
es: Túnez

en: Turkmenistan
es: Turkmenistán

en: Ukraine
es: Ucrania

en: United Arab Emirates
es: Emiratos Árabes Unidos

en: United Kingdom
es: Reino Unido

en: United States
es: Estados Unidos

en: Vatican City
es: Ciudad del Vaticano

en: Zimbabwe
es: Zimbabue

en: Default Country
es: País predeterminado

en: Fiji
es: Fiyi

en: Falkland Islands
es: Islas Malvinas/Falkland

en: South Korea
es: Corea del Sur

en: British Virgin Islands
es: Islas Vírgenes Británicas

en: Croatia
es: Croacia

en: About
es: Acerca de

en: Réunion
es: Reunión

en: Antigua & Barbuda
es: Antigua y Barbuda

en: Bosnia & Herzegovina
es: Bosnia y Herzegovina

en: St. Kitts & Nevis
es: San Cristóbal y Nieves

en: St. Pierre & Miquelon
es: San Pedro y Miquelón

en: Svalbard & Jan Mayen
es: Svalbard y Jan Mayen

en: São Tomé & Príncipe
es: Santo Tomé y Príncipe

en: Turks & Caicos Islands
es: Islas Turcas y Caicos

en: Trinidad & Tobago
es: Trinidad y Tobago

en: St. Vincent & Grenadines
es: San Vicente y las Granadinas

en: Wallis & Futuna
es: Wallis y Futuna
