Webform Booking (1.1.5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Tonga
ne: टोंगा

en: Mon
ne: सोमबार

en: Tue
ne: मंगलबार

en: Wed
ne: बुधबार

en: Thu
ne: विहीबार

en: Fri
ne: सुक्रवार

en: Sat
ne: सनिबार

en: Sun
ne: आईतबार

en: Fiji
ne: फिजी

en: About
ne: बारेमा
