Webform Booking (1.1.6) - en to fi translation catalogue (109 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Currency
fi: Valuutta

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Price
fi: Hinta

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Egypt
fi: Egypti

en: New Zealand
fi: Uusi-Seelanti

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Jamaica
fi: Jamaika

en: Japan
fi: Japani

en: Poland
fi: Puola

en: Portugal
fi: Portugali

en: Mon
fi: Ma

en: Tue
fi: Ti

en: Wed
fi: Ke

en: Thu
fi: To

en: Fri
fi: Pe

en: Sat
fi: La

en: Sun
fi: Su

en: Germany
fi: Saksa

en: Argentina
fi: Argentiina

en: Austria
fi: Itävalta

en: Azerbaijan
fi: Azerbaidzhan

en: Bahamas
fi: Bahama

en: Belarus
fi: Valko-Venäjä

en: Belgium
fi: Belgia

en: Cambodia
fi: Kambodža

en: Cameroon
fi: Kamerun

en: Canada
fi: Kanada

en: Cape Verde
fi: Kap Verde

en: Cayman Islands
fi: Caymansaaret

en: China
fi: Kiina

en: Colombia
fi: Kolumbia

en: Comoros
fi: Komorit

en: Cook Islands
fi: Cookinsaaret

en: Cyprus
fi: Kypros

en: Czech Republic
fi: Tsekki

en: Denmark
fi: Tanska

en: Dominican Republic
fi: Dominikaaninen Tasavalta

en: Estonia
fi: Viro

en: Ethiopia
fi: Etiopia

en: Faroe Islands
fi: Färsaaret

en: Finland
fi: Suomi

en: France
fi: Ranska

en: French Guiana
fi: Ranskan Guiana

en: French Polynesia
fi: Ranskan Polynesia

en: Greece
fi: Kreikka

en: Greenland
fi: Grönlanti

en: Hungary
fi: Unkari

en: Iceland
fi: Islanti

en: India
fi: Intia

en: Ireland
fi: Irlanti

en: Italy
fi: Italia

en: Jordan
fi: Jordania

en: Kazakhstan
fi: Kazakstan

en: Kenya
fi: Kenia

en: Kyrgyzstan
fi: Kirgisia

en: Lithuania
fi: Liettua

en: Luxembourg
fi: Luxemburg

en: Madagascar
fi: Madagaskar

en: Malaysia
fi: Malesia

en: Maldives
fi: Malediivit

en: Marshall Islands
fi: Marshallinsaaret

en: Mexico
fi: Meksiko

en: Micronesia
fi: Mikronesia

en: Monaco
fi: Monako

en: Morocco
fi: Marokko

en: Mozambique
fi: Mozambik

en: Netherlands
fi: Hollanti

en: New Caledonia
fi: Uusi-Kaledonia

en: Norfolk Island
fi: Norfolkinsaari

en: Norway
fi: Norja

en: Papua New Guinea
fi: Papua-Uusi-Guinea

en: Philippines
fi: Filippiinit

en: Pitcairn Islands
fi: Pitcairn saaret

en: Russia
fi: Venäjä

en: Rwanda
fi: Ruanda

en: Saudi Arabia
fi: Saudiarabia

en: Seychelles
fi: Seychellit

en: Solomon Islands
fi: Solomonsaaret

en: South Africa
fi: Etelä-Afrikka

en: Spain
fi: Espanja

en: Suriname
fi: Surinam

en: Swaziland
fi: Swazimaa

en: Sweden
fi: Ruotsi

en: Switzerland
fi: Sveitsi

en: Tajikistan
fi: Tadžikistan

en: Tanzania
fi: Tansania

en: Thailand
fi: Thaimaa

en: Ukraine
fi: Ukraina

en: United Arab Emirates
fi: Yhdistyneet arabiemiirikunnat

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Vatican City
fi: Vatikaani

en: Yemen
fi: Jemen

en: Zambia
fi: Sambia

en: Fiji
fi: Fidži

en: Falkland Islands
fi: Falklandsaaret

en: South Korea
fi: Etelä-Korea

en: British Virgin Islands
fi: Brittiläiset Neitsytsaaret

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Croatia
fi: Kroatia

en: Macedonia
fi: Makedonia

en: About
fi: Tietoja

en: Congo - Kinshasa
fi: Kongo - Kinshasa

en: Congo - Brazzaville
fi: Kongo - Brazzaville

en: Côte d’Ivoire
fi: Norsunluurannikko

en: Hong Kong SAR China
fi: Hong Kongin erikoishallintoalue, Kiina
