Webform Booking (1.1.7) - en to ast translation catalogue (128 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Egypt
ast: Exiptu

en: New Zealand
ast: Nueva Zelanda

en: Brazil
ast: Brasil

en: Paraguay
ast: Paraguái

en: Jamaica
ast: Xamaica

en: Japan
ast: Xapón

en: Poland
ast: Polonia

en: Singapore
ast: Singapur

en: Mon
ast: Llu

en: Tue
ast: Mar

en: Wed
ast: Mié

en: Thu
ast: Xue

en: Fri
ast: Vie

en: Sat
ast: Sáb

en: Sun
ast: Dom

en: Germany
ast: Alemaña

en: Algeria
ast: Arxelia

en: Anguilla
ast: Anguila

en: Argentina
ast: Arxentina

en: Azerbaijan
ast: Azerbaixán

en: Bahamas
ast: Les Bahames

en: Bahrain
ast: Baḥréin

en: Belarus
ast: Bielorrusia

en: Belgium
ast: Bélxica

en: Benin
ast: Benín

en: Bermuda
ast: Les Bermudes

en: Bhutan
ast: Bután

en: Botswana
ast: Botsuana

en: Brunei
ast: Brunéi

en: Burkina Faso
ast: Burkina Fasu

en: Cambodia
ast: Camboya

en: Cameroon
ast: Camerún

en: Canada
ast: Canadá

en: Cape Verde
ast: Cabu Verde

en: Cayman Islands
ast: Islles Caimán

en: Comoros
ast: Comores

en: Cook Islands
ast: Islles Cook

en: Cyprus
ast: Chipre

en: Czech Republic
ast: Chequia

en: Denmark
ast: Dinamarca

en: Djibouti
ast: Xibuti

en: Dominican Republic
ast: República Dominicana

en: Ethiopia
ast: Etiopía

en: Faroe Islands
ast: Islles Feroe

en: Finland
ast: Finlandia

en: France
ast: Francia

en: French Guiana
ast: Guyana Francesa

en: French Polynesia
ast: Polinesia Francesa

en: Gabon
ast: Gabón

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Gibraltar
ast: Xibraltar

en: Greece
ast: Grecia

en: Greenland
ast: Groenlandia

en: Grenada
ast: Granada

en: Guadeloupe
ast: Guadalupe

en: Guinea-Bissau
ast: Guinea-Bisáu

en: Honduras
ast: Hondures

en: Hungary
ast: Hungría

en: Iceland
ast: Islandia

en: Ireland
ast: Irlanda

en: Italy
ast: Italia

en: Jordan
ast: Xordania

en: Kazakhstan
ast: Kazakstán

en: Kenya
ast: Kenia

en: Kyrgyzstan
ast: Kirguistán

en: Latvia
ast: Letonia

en: Lesotho
ast: Lesothu

en: Lithuania
ast: Lituania

en: Luxembourg
ast: Luxemburgu

en: Malawi
ast: Malaui

en: Malaysia
ast: Malasia

en: Mali
ast: Malí

en: Marshall Islands
ast: Islles Márxal

en: Martinique
ast: Martinica

en: Mauritius
ast: Mauriciu

en: Mexico
ast: Méxicu

en: Moldova
ast: Moldavia

en: Monaco
ast: Mónacu

en: Morocco
ast: Marruecos

en: Netherlands
ast: Países Baxos

en: New Caledonia
ast: Nueva Caledonia

en: Niger
ast: Níxer

en: Nigeria
ast: Nixeria

en: Norfolk Island
ast: Islla Norfolk

en: Norway
ast: Noruega

en: Oman
ast: Omán

en: Palau
ast: Paláu

en: Panama
ast: Panamá

en: Papua New Guinea
ast: Papúa Nueva Guinea

en: Peru
ast: Perú

en: Philippines
ast: Filipines

en: Romania
ast: Rumanía

en: Russia
ast: Rusia

en: Rwanda
ast: Ruanda

en: San Marino
ast: San Marín

en: Saudi Arabia
ast: Arabia Saudita

en: Seychelles
ast: Seixeles

en: Sierra Leone
ast: Sierra Lleona

en: Slovakia
ast: Eslovaquia

en: Slovenia
ast: Eslovenia

en: Solomon Islands
ast: Islles Salomón

en: South Africa
ast: Sudáfrica

en: Spain
ast: España

en: Suriname
ast: Surinam

en: Swaziland
ast: Suazilandia

en: Sweden
ast: Suecia

en: Switzerland
ast: Suiza

en: Taiwan
ast: Taiwán

en: Tajikistan
ast: Taxiquistán

en: Thailand
ast: Tailandia

en: Togo
ast: Togu

en: Tunisia
ast: Tunicia

en: Turkmenistan
ast: Turkmenistán

en: Ukraine
ast: Ucraína

en: United Arab Emirates
ast: Emiratos Árabes Xuníos

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América

en: Uruguay
ast: Uruguái

en: Yemen
ast: Yeme

en: Zimbabwe
ast: Zimbabue

en: Fiji
ast: Islles Fixi

en: Falkland Islands
ast: Islles Malvines

en: South Korea
ast: Corea del Sur

en: British Virgin Islands
ast: Islles Vírxenes Britániques

en: Croatia
ast: Croacia

en: Montenegro
ast: Montenegru
