Webform Booking (1.1.7) - en to da translation catalogue (111 entries)

en: Title
da: Titel

en: Currency
da: Valuta

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Start Date
da: Startdato

en: Price
da: Pris

en: End Date
da: Slutdato

en: Egypt
da: Ægypten

en: Brazil
da: Brasilien

en: Poland
da: Polen

en: Mon
da: man

en: Tue
da: tir

en: Wed
da: ons

en: Thu
da: tor

en: Fri
da: fre

en: Sat
da: lør

en: Sun
da: søn

en: Germany
da: Tyskland

en: Albania
da: Albanien

en: Algeria
da: Algeriet

en: Armenia
da: Armenien

en: Australia
da: Australien

en: Austria
da: Østrig

en: Azerbaijan
da: Aserbajdsjan

en: Belarus
da: Hviderusland

en: Belgium
da: Belgien

en: Bulgaria
da: Bulgarien

en: Cambodia
da: Cambodja

en: Cameroon
da: Cameroun

en: Cape Verde
da: Kap Verde

en: Cayman Islands
da: Caymanøerne

en: Chad
da: Tchad

en: China
da: Kina

en: Comoros
da: Comorerne

en: Cook Islands
da: Cookøerne

en: Cyprus
da: Cypern

en: Czech Republic
da: Tjekkiet

en: Denmark
da: Danmark

en: Dominican Republic
da: Den Dominikanske Republik

en: Estonia
da: Estland

en: Ethiopia
da: Etiopien

en: Faroe Islands
da: Færøerne (Føroyar)

en: France
da: Frankrig

en: French Guiana
da: Fransk Guyana

en: French Polynesia
da: Fransk Polynesien

en: Georgia
da: Georgien

en: Greece
da: Grækenland

en: Greenland
da: Grønland

en: Hungary
da: Ungarn

en: Iceland
da: Island

en: India
da: Indien

en: Indonesia
da: Indonesien

en: Ireland
da: Irland

en: Italy
da: Italien

en: Kazakhstan
da: Kasakhstan

en: Kyrgyzstan
da: Kirgisistan

en: Latvia
da: Letland

en: Lithuania
da: Litauen

en: Madagascar
da: Madagaskar

en: Maldives
da: Maldiverne

en: Marshall Islands
da: Marshalløerne

en: Mauritania
da: Mauretanien

en: Micronesia
da: Mikronesien

en: Mongolia
da: Mongoliet

en: Morocco
da: Marokko

en: Netherlands
da: Nederlandene

en: New Caledonia
da: Ny Caledonien

en: Norway
da: Norge

en: Papua New Guinea
da: Papua Ny Guinea

en: Philippines
da: Filippinerne

en: Romania
da: Rumænien

en: Russia
da: Rusland

en: Saudi Arabia
da: Saudi-Arabien

en: Seychelles
da: Seychellerne

en: Slovakia
da: Slovakiet

en: Slovenia
da: Slovenien

en: Solomon Islands
da: Salomonøerne

en: South Africa
da: Sydafrika

en: Spain
da: Spanien

en: Sweden
da: Sverige

en: Switzerland
da: Schweiz

en: Tajikistan
da: Tadsjikistan

en: Tunisia
da: Tunesien

en: United Arab Emirates
da: De Forenede Arabiske Emirater

en: United Kingdom
da: Storbritannien

en: United States
da: USA

en: Vatican City
da: Vatikanet

en: Falkland Islands
da: Falklandsøerne

en: South Korea
da: Sydkorea

en: British Virgin Islands
da: De Britiske Jomfruøer

en: Webform
da: Webformular

en: Croatia
da: Kroatien

en: Macedonia
da: Republikken Makedonien

en: Cancelled
da: Annulleret

en: About
da: Om

en: Serbia
da: Serbien

en: Exclusions
da: Ekskluderinger

en: Booking
da: Reservation

en: Congo - Kinshasa
da: Congo (Kinshasa

en: Congo - Brazzaville
da: Congo (Brazzaville

en: Côte d’Ivoire
da: Elfenbenskysten

en: Hong Kong SAR China
da: Hong Kong

en: Antigua & Barbuda
da: Antigua og Barbuda

en: Bosnia & Herzegovina
da: Bosnien-Hercegovina

en: St. Kitts & Nevis
da: St. Kitts-Nevis

en: St. Pierre & Miquelon
da: St. Pierre og Miquelon

en: Svalbard & Jan Mayen
da: Svalbard og Jan Mayen

en: São Tomé & Príncipe
da: Saõ Tomé og Príncipe

en: Turks & Caicos Islands
da: Turks- og Caicosøerne

en: Trinidad & Tobago
da: Trinidad og Tobago

en: St. Vincent & Grenadines
da: St. Vincent og Grenadinerne

en: Wallis & Futuna
da: Wallis og Futuna
