Webform Booking (1.1.7) - en to lt translation catalogue (184 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Price
lt: Kaina

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Namibia
lt: Namibija

en: Israel
lt: Izraelis

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: Germany
lt: Vokietija

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Brunei
lt: Brunėjus

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Chad
lt: Čadas

en: China
lt: Kinija

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Comoros
lt: Komorai

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt: Danija

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: El Salvador
lt: El Salvadoras

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Iceland
lt: Islandija

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Ireland
lt: Airija

en: Italy
lt: Italija

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Laos
lt: Laosas

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niujė

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: Norway
lt: Norvegija

en: Oman
lt: Omanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Pitcairn Islands
lt: Pitkerno salos

en: Qatar
lt: Kataras

en: Romania
lt: Rumunija

en: Russia
lt: Rusija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Seychelles
lt: Šeišeliai

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovenija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: St. Helena
lt: Šv. Elena

en: St. Lucia
lt: Šv. Liucija

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Togo
lt: Togas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Vatican City
lt: Vatikano miestas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Falkland Islands
lt: Falklando salos

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: British Virgin Islands
lt: Didžiosios Britanijos Mergelių salos

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: Webform
lt: Web forma

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: About
lt: Apie

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Serbia
lt: Serbija
