Webform Booking (1.1.8) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Egypt
ug: مىسىر

en: Israel
ug: ئىسرائىلىيە

en: Tonga
ug: تونگا

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Chile
ug: چىلى

en: Japan
ug: ياپون

en: Mon
ug: دۈ

en: Tue
ug: سە

en: Wed
ug: چا

en: Thu
ug: پە

en: Fri
ug: جۈ

en: Sat
ug: شە

en: Sun
ug: يە

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو

en: About
ug: ھەققىدە
