Webform Booking (1.1.9) - en to cy translation catalogue (70 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Price
cy: Pris

en: Egypt
cy: yr Aifft

en: New Zealand
cy: Seland Newydd

en: Tonga
cy: Tongeg

en: Brazil
cy: Brasil

en: Japan
cy: Siapan

en: Poland
cy: Gwlad Pwyl

en: Portugal
cy: Portiwgal

en: Mon
cy: Llun

en: Tue
cy: Maw

en: Wed
cy: Mer

en: Thu
cy: Iau

en: Fri
cy: Gwen

en: Sat
cy: Sad

en: Sun
cy: Sul

en: Germany
cy: yr Almaen

en: Argentina
cy: yr Ariannin

en: Australia
cy: Awstralia

en: Austria
cy: Awstria

en: Belarus
cy: Belarws

en: Belgium
cy: Gwlad Belg

en: Bulgaria
cy: Bwlgaria

en: Cameroon
cy: Camerŵn

en: Cape Verde
cy: Cabo Verde

en: Cayman Islands
cy: Ynysoedd Cayman

en: China
cy: Tseina

en: Cook Islands
cy: Ynysoedd Cook

en: Czech Republic
cy: Gweriniaeth Tsiec

en: Denmark
cy: Denmarc

en: Dominican Republic
cy: Gweriniaeth Dominicanaidd

en: Faroe Islands
cy: Ynysoedd Ffaro

en: Finland
cy: y Ffindir

en: France
cy: Ffrainc

en: French Polynesia
cy: Polynesia Ffrengig

en: Greece
cy: Groeg

en: Greenland
cy: Yr Ynys Las

en: Hungary
cy: Hwngari

en: Iceland
cy: Gwlad yr Iâ

en: Ireland
cy: Iwerddon

en: Italy
cy: yr Eidal

en: Luxembourg
cy: Lwcsembwrg

en: Mexico
cy: Mecsico

en: Morocco
cy: Moroco

en: Mozambique
cy: Mosambic

en: Nauru
cy: Nawrŵeg

en: Netherlands
cy: yr Iseldiroedd

en: Norway
cy: Norwy

en: Palau
cy: Palaw

en: Papua New Guinea
cy: Papua Guinea Newydd

en: Russia
cy: Rwsia

en: Slovakia
cy: Slofacia

en: Slovenia
cy: Slofenia

en: Solomon Islands
cy: Ynysoedd Solomon

en: South Africa
cy: De Affrica

en: Spain
cy: Sbaen

en: Switzerland
cy: y Swisdir

en: Thailand
cy: Gwlad Thai

en: Ukraine
cy: yr Iwcrain

en: United Arab Emirates
cy: Emiradau Arabaidd Unedig

en: United Kingdom
cy: Deyrnas Unedig

en: United States
cy: Unol Daleithiau

en: Fiji
cy: Ffijïeg

en: Falkland Islands
cy: Ynysoedd Falkland

en: South Korea
cy: De Corea

en: British Virgin Islands
cy: Ynysoedd Virgin Prydeinig

en: Vietnam
cy: Fiet Nam

en: Webform
cy: Ffurf gwe
