Webform Booking (1.1.9) - en to el translation catalogue (200 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Price
el: Tιμή

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Egypt
el: Αίγυπτος

en: Namibia
el: Ναμίμπια

en: Israel
el: Ισραήλ

en: New Zealand
el: Νέα Ζηλανδία

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Chile
el: Χιλή

en: Paraguay
el: Παραγουάη

en: Jamaica
el: Τζαμάικα

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Poland
el: Πολωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Singapore
el: Σιγκαπούρη

en: Mon
el: Δευ

en: Tue
el: Τρί

en: Wed
el: Τετ

en: Thu
el: Πέμ

en: Fri
el: Παρ

en: Sat
el: Σάβ

en: Sun
el: Κυρ

en: Germany
el: Γερμανία

en: Albania
el: Αλβανία

en: Algeria
el: Αλγερία

en: Andorra
el: Ανδόρρα

en: Angola
el: Αγκόλα

en: Anguilla
el: Ανγκουίλα

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Armenia
el: Αρμενία

en: Aruba
el: Αρούμπα

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Austria
el: Αυστρία

en: Azerbaijan
el: Αζερμπαϊτζάν

en: Bahamas
el: Μπαχάμες

en: Bahrain
el: Μπαχρέιν

en: Barbados
el: Μπαρμπάντος

en: Belarus
el: Λευκορωσία

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Belize
el: Μπελίζε

en: Benin
el: Μπενίν

en: Bermuda
el: Βερμούδες

en: Bhutan
el: Μπουτάν

en: Bolivia
el: Βολιβία

en: Botswana
el: Μποτσουάνα

en: Brunei
el: Μπρουνέι

en: Bulgaria
el: Βουλγαρία

en: Burkina Faso
el: Μπουρκίνα Φάσο

en: Burundi
el: Μπουρούντι

en: Cambodia
el: Καμπότζη

en: Cameroon
el: Καμερούν

en: Canada
el: Καναδάς

en: Cape Verde
el: Πράσινο Ακρωτήριο

en: Cayman Islands
el: Νησιά Καϋμάν

en: Chad
el: Τσαντ

en: China
el: Κίνα

en: Colombia
el: Κολομβία

en: Comoros
el: Κομόρες

en: Cook Islands
el: Νήσοι Κουκ

en: Costa Rica
el: Κόστα Ρίκα

en: Cyprus
el: Κύπρος

en: Czech Republic
el: Τσεχία

en: Denmark
el: Δανία

en: Djibouti
el: Τζιμπουτί

en: Dominica
el: Ντομίνικα

en: Dominican Republic
el: Δομινικανή Δημοκρατία

en: Ecuador
el: Ισημερινός

en: El Salvador
el: Ελ Σαλβαδόρ

en: Eritrea
el: Ερυθραία

en: Estonia
el: Εσθονία

en: Ethiopia
el: Αιθιοπία

en: Faroe Islands
el: Νήσοι Φερόες

en: Finland
el: Φινλανδία

en: France
el: Γαλλία

en: French Guiana
el: Γαλλική Γουιάνα

en: French Polynesia
el: Γαλλική Πολυνησία

en: Gabon
el: Γκαμπόν

en: Gambia
el: Γκάμπια

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Gibraltar
el: Γιβραλτάρ

en: Greece
el: Ελλάδα

en: Greenland
el: Γροιλανδία

en: Grenada
el: Γρενάδα

en: Guadeloupe
el: Γουαδελούπη

en: Guatemala
el: Γουατεμάλα

en: Guinea
el: Γουινέα

en: Guinea-Bissau
el: Γουινέα-Μπισσάου

en: Guyana
el: Γουιάνα

en: Honduras
el: Ονδούρα

en: Hungary
el: Ουγγαρία

en: Iceland
el: Ισλανδία

en: India
el: Ινδία

en: Indonesia
el: Ινδονησία

en: Ireland
el: Ιρλανδία

en: Italy
el: Ιταλία

en: Jordan
el: Ιορδανία

en: Kazakhstan
el: Καζακστάν

en: Kenya
el: Κένυα

en: Kiribati
el: Κιριμπάτι

en: Kuwait
el: Κουβέιτ

en: Kyrgyzstan
el: Κιργιζία

en: Laos
el: Λάος

en: Latvia
el: Λεττονία

en: Lesotho
el: Λεσότο

en: Liechtenstein
el: Λιχτενστάιν

en: Lithuania
el: Λιθουανία

en: Luxembourg
el: Λουξεμβούργο

en: Madagascar
el: Μαδαγασκάρη

en: Malawi
el: Μαλάουι

en: Malaysia
el: Μαλαισία

en: Maldives
el: Μαλδίβες

en: Mali
el: Μάλι

en: Malta
el: Μάλτα

en: Marshall Islands
el: Νήσοι Μάρσαλ

en: Martinique
el: Μαρτινίκα

en: Mauritania
el: Μαυριτανία

en: Mauritius
el: Μαυρίκιος

en: Mayotte
el: Μαγιότ

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Micronesia
el: Μικρονησία

en: Moldova
el: Μολδαβία

en: Monaco
el: Μονακό

en: Mongolia
el: Μογγολία

en: Montserrat
el: Μοντσερράτ

en: Morocco
el: Μαρόκο

en: Mozambique
el: Μοζαμβίκη

en: Nepal
el: Νεπάλ

en: Netherlands
el: Ολλανδία

en: New Caledonia
el: Νέα Καληδονία

en: Nicaragua
el: Νικαράγουα

en: Niger
el: Νίγηρας

en: Nigeria
el: Νιγηρία

en: Niue
el: Νιούε

en: Norfolk Island
el: Νησί Νόρφολκ

en: Norway
el: Νορβηγία

en: Oman
el: Ομάν

en: Palau
el: Παλάου

en: Panama
el: Παναμάς

en: Papua New Guinea
el: Παπούα Νέα Γουινέα

en: Peru
el: Περού

en: Philippines
el: Φιλιππίνες

en: Pitcairn Islands
el: Νήσοι Πίτκερν

en: Qatar
el: Κατάρ

en: Romania
el: Ρουμανία

en: Russia
el: Ρωσία

en: Rwanda
el: Ρουάντα

en: Samoa
el: Σαμόα

en: San Marino
el: Άγιος Μαρίνος

en: Saudi Arabia
el: Σαουδική Αραβία

en: Senegal
el: Σενεγάλη

en: Seychelles
el: Σεϋχέλλες

en: Sierra Leone
el: Σιέρα Λεόνε

en: Slovakia
el: Σλοβακία

en: Slovenia
el: Σλοβενία

en: Solomon Islands
el: Νήσοι Σολομώντα

en: Somalia
el: Σομαλία

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sri Lanka
el: Σρι Λάνκα

en: Suriname
el: Σουρινάμ

en: Swaziland
el: Σουαζιλάνδη

en: Sweden
el: Σουηδία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: Taiwan
el: Ταϊβάν

en: Tajikistan
el: Τατζικιστάν

en: Tanzania
el: Τανζανία

en: Thailand
el: Ταϊλάνδη

en: Togo
el: Τόγκο

en: Tunisia
el: Τυνησία

en: Turkmenistan
el: Τουρκμενιστάν

en: Tuvalu
el: Τουβαλού

en: Uganda
el: Ουγκάντα

en: Ukraine
el: Ουκρανία

en: United Arab Emirates
el: Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Uruguay
el: Ουρουγουάη

en: Vanuatu
el: Βανουάτου

en: Vatican City
el: Βατικανό

en: Venezuela
el: Βενεζουέλα

en: Yemen
el: Υεμένη

en: Zambia
el: Ζάμπια

en: Zimbabwe
el: Ζιμπάμπουε

en: Falkland Islands
el: Νήσοι Φώκλαντ

en: South Korea
el: Νότια Κορέα

en: British Virgin Islands
el: Βρετανικές Παρθένοι Νήσοι

en: Vietnam
el: Βιετνάμ

en: Croatia
el: Κροατία

en: Macedonia
el: Σκόπια

en: About
el: Περί

en: Montenegro
el: Μαυροβούνιο

en: Serbia
el: Σερβία

en: Réunion
el: Ρεϋνιόν

en: Congo - Kinshasa
el: Κονγκό - Κινσάσα

en: Congo - Brazzaville
el: Κονγκό - Brazzaville

en: Côte d’Ivoire
el: Ακτή Ελεφαντοστού

en: Hong Kong SAR China
el: Χονγκ Κονγκ ΕΔΠ Κίνα
