Webform Booking (1.1.9) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Tonga
eo: Tongo

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: Mon
eo: Lun

en: Tue
eo: Mar

en: Wed
eo: Mer

en: Thu
eo: ĵaŭ

en: Fri
eo: Ven

en: Sat
eo: Sab

en: Sun
eo: Dim

en: Germany
eo: Germanujo

en: Albania
eo: Albanio

en: Andorra
eo: Andoro

en: Angola
eo: Angolo

en: Argentina
eo: Argentino

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Greece
eo: Grekujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Nauru
eo: Naura

en: Nepal
eo: Nepalo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Peru
eo: Peruo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: Fiji
eo: Fiĝia
