Webform Booking (1.1.9) - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Advanced options
fy: Avansearre opsjes

en: Mon
fy: mo

en: Tue
fy: ti

en: Wed
fy: wo

en: Thu
fy: to

en: Fri
fy: fr

en: Sat
fy: sn

en: Sun
fy: snein

en: Germany
fy: Dútslân

en: Belgium
fy: Belgje

en: Netherlands
fy: Nederlân
