Webform Booking (1.1.9) - en to gu translation catalogue (68 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Egypt
gu: ઈજિપ્ત

en: Namibia
gu: નામીબીયા

en: Israel
gu: ઇઝરાયેલ

en: New Zealand
gu: ન્યૂઝીલેન્ડ

en: Brazil
gu: બ્રાઝીલ

en: Japan
gu: જાપાન

en: Poland
gu: પોલેન્ડ

en: Portugal
gu: પોર્ટુગલ

en: Singapore
gu: સિંગાપુર

en: Mon
gu: સોમ

en: Tue
gu: મંગળ

en: Wed
gu: બુધ

en: Thu
gu: ગુરુ

en: Fri
gu: શુક્ર

en: Sat
gu: શનિ

en: Sun
gu: રવિ

en: Germany
gu: જર્મની

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા

en: Austria
gu: ઓસ્ટ્રિયા

en: Azerbaijan
gu: અઝરબૈજાન

en: Bahamas
gu: બહામાસ

en: Bahrain
gu: બેહરીન

en: Barbados
gu: બાર્બાડોસ

en: Belarus
gu: બેલારુસ

en: Belgium
gu: બેલ્જીયમ

en: Belize
gu: બેલીઝ

en: Benin
gu: બેનિન

en: Bermuda
gu: બર્મુડા

en: Bolivia
gu: બોલિવિયા

en: Brunei
gu: બ્રુનેઇ

en: Bulgaria
gu: બલ્ગેરિયા

en: Cameroon
gu: કૅમરૂન

en: Canada
gu: કેનેડા

en: Cape Verde
gu: કૅપ વર્ડે

en: China
gu: ચીન

en: Colombia
gu: કોલમ્બિયા

en: Finland
gu: ફિનલેન્ડ

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: India
gu: ભારત

en: Italy
gu: ઇટાલી

en: Kazakhstan
gu: કઝાકિસ્તાન

en: Kenya
gu: કેન્યા

en: Kuwait
gu: કુવૈત

en: Nepal
gu: નેપાળ

en: Netherlands
gu: નેધરલેન્ડ

en: Philippines
gu: ફિલિપાઇન્સ

en: Romania
gu: રોમાનિયા

en: Russia
gu: રશિયા

en: South Africa
gu: દક્ષિણ આફ્રિકા

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: Sri Lanka
gu: શ્રીલંકા

en: Sweden
gu: સ્વીડન

en: Switzerland
gu: સ્વિટ્ઝર્લૅન્ડ

en: Taiwan
gu: તાઇવાન

en: Tajikistan
gu: તજીકીસ્તાન

en: Tanzania
gu: તાંઝાનિયા

en: Thailand
gu: થાઇલેન્ડ

en: Turkmenistan
gu: તુર્કમેનિસ્તાન

en: Tuvalu
gu: તુવાલુ

en: Uganda
gu: યુગાન્ડા

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: Vanuatu
gu: વેનૌતા

en: Yemen
gu: યેમેન

en: South Korea
gu: દક્ષિણ કોરિયા

en: About
gu: વિશે
