Webform Booking (1.1.9) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Andorra
mk: Андора

en: Angola
mk: Ангола

en: Romania
mk: Романија

en: Saudi Arabia
mk: Саудиска Арабија

en: Macedonia
mk: Македонија
