Webform Booking (1.1.10) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Advanced options
fil: Mga abansadong pagpipilian

en: Germany
fil: Alemanya

en: France
fil: Pransya

en: Norway
fil: Noruwega

en: Philippines
fil: Pilipinas

en: United Arab Emirates
fil: Nagkakaisang Arabong Emirato

en: United Kingdom
fil: Nagkakaisang Kaharian

en: United States
fil: Estados Unidos
