Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Daily
ca: Diàriament

en: To:
ca: Per a:

en: Header
ca: Capçalera

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Webform
ca: Formulari web

en: Notification
ca: Notificació
