Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Daily
it: Giornalmente

en: To:
it: A:

en: Header
it: Intestazione

en: From:
it: Da:

en: Subject:
it: Oggetto:

en: Notification
it: Notifica

en: Schedule:
it: Programma:
